| AlexBoy88 a întrebat:

Vreau sa imi ziceti ce parere aveti despre Sims 3 Island Paradise(Ce poti face in el?), este cel mai nou din gama?
Vreau informatii

Răspuns Câştigător
| Liiiax99 a răspuns:

He Sims 3 Island Paradise este cea de-a 10 - cea expansiune pentru The Sims 3. Lansarea a fost anuntata pentru luna Iunie 2013.

Island Paradise se va concentra in a oferi jucatorilor un loc unde sa se simta ca si in paradis. Este un loc de vacanta, asemanator cu The Sims: Vacation, The Sims 2: Bon Voyage. The Sims 3 Island Paradise cuprinde o noua lume. O lume de noi posibilitati pe uscat si pe mare.

Jucatorii vor putea exploara insule tropicale sau vor putea pleca intr-o calatorie de neuitat. O multime de activitati nautice ii asteapta pe Sims. Sims-ii isi vor putea creea propria insula unde sa se bucure de beneficiile unei vacante de vis.

1 răspuns:
| AlexBoy88 explică:

Multumesc mult