| Imaginaţie a întrebat:

vreau sa stiu un site de unde pot lua jocuri pentru samsung galaxy fit si cum pot folosi aplicatiile de pe telefon pentru ca imi cere sa am conexiune la internet

Răspuns Câştigător
| WizKhalifaa a răspuns:

Aplicati si jocuri gasesti in android market. Daca nu ai wireles acasa te duci frumusel la un bar care are wireles, ceri o cafea si 1-2 ore iti descarci tot ce vrei laughing.
Aaa da, si pentru aplicatii ce necesita internet (gen batery saver) iti recomand sa iti cumpari o cartela de cosmote frog (ai internet nelimitat gratis). Funda?batting eyelashes