| AcerZ a întrebat:

ziceti-mi si mie cateva anime tari in afara de bleach,naruto, dragon ball seria, ao no exorcist, pe astea le-am vazut

Răspuns Câştigător
| Ilisaysmeow a răspuns:

Intra pe animekage.com si vezi ca in partea stanga sunt vreo 20 de animeuri

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trigun,inuyasha,yu yu hakusho(foarte tare, probabil si genul tau), blood +, blue gender, death note.Acum depinde si de cati ani ai, daca ai mai putin de 15 cauta altceva.

| XxAnonimuXx a răspuns:

| JokerMato a răspuns:

Kuroshitsuji :3

| dannycrtsz a răspuns:

Attack on titan, death note, berserk, fairy tail, one piece, bakuman etc

Întrebări recente