| smokeflame a întrebat:

Zilele astea as vrea sa merg la piscina, dar am o problema. Nu stiu daca se poate, dar as vrea sa nu ma bronzez foarte mult pentru ca eu am deja o culoare mai maronie a pielii. Nu as vrea sa ma fac si mai maro pentru ca nu-mi place. Exista vreo modalitate sa evit bronzul? Ma gandeam sa stau mai mult sub umbrela, la umbra, dar tot ma pot bronza in timp ce stau in piscina. Astept raspunsurile voastre. Multumesc!

2 răspunsuri:
| Lary_Larisa_1999_Ag36 a răspuns:

Ai putea sa te dai cu o crema de protectie solara, si sa iti pui un prosop pe tine.Asta va impiediac bronzul.

| NothingImportant7 a răspuns:

Incearcă să foloseşti şi cremă cu factorul cel mai mare de protecţie solară, poate ajută ceva happy