| timon98 a întrebat:

Salut tuturor cum pot sa imi adun aprecieri la pagina mea fara ca sa dau bani pentru promovare. Daca stiti cumva spuneti va rog dau funda :) si daca vreti dati un like :P si un share PS: nu-s cersetor de like-uri :))https://www.facebook.com/pages/Vrei-sa-te-distrezi/26191 1447272239?ref=hl

Răspuns Câştigător
| Mania1987 a răspuns:

Pai iti poti adauga pagina pe www.likeme-likeyou.com si faci rost de fani fara nici un cost.
Tot ei au o pagina cu o noua metoda de promovare pe facebook (singura gratuita de acest fel)

1 răspuns: