| anonim_4396 a întrebat:

Salut tuturor happy, stiu ca este o intrebare destul de neobisnuita, mai ales pentru varsta mea, dar cu totii cred ca stiti soldateii aceia mici verzi/albastri din plastic, cu care ne jucam cand eram mai mici[mai ales baietii], stiti cumva unde as mai putea gasi? Chit ca nu ma mai joc eu cu jucarii, dar nici o jucarie din ziua de azi nu se compara cu acei soldatei happy.

Dau funda aceluia care imi zice de unde sa iau o.o Mersi frumos happy.

2 răspunsuri:
| piti77 a răspuns:

Se pare ca se mai gasesc inca. uite aici de exemplu.din pacate nu sunt pe stoc, dar e o dovada ca nu au disparut :)))
http://www.netjucarii.ro/product.php?id=502
eu i-am mai vazut si prin magazinele de jucarii.

| BaiatuVesel a răspuns:

Tulai, cati aveam si eu. Ce sa zic, cauta pe la tigani de aia care vand prosti din astea, la balci-uri si din astea si sigur o sa gasesti.

Fundaa?