| hipotronic a întrebat:

Salut! Unde pot gasi comunitati fizice precum cluburile de carte, grupurile de dezvoltare personala, arta si cultura in Bucuresti?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

In cadrul Clubului tineretului din orasul tau, sau la Bibliotecile Judetene.

| mODIN a răspuns:

Recomand unul din Cluburile Toastmasters. Intereseaza-te, poate e de tine. Sunt cluburi de public speaking.

| TheGentleman a răspuns:

Salut! Le poți găsi la Biblioteca Metropolitană, la Biblioteca Națională sau, dacă ești student, la Biblioteca Central Universitară