| TruLaLa a întrebat:

Vine ziua mamei si as vrea sa-i confectionez ceva... Dati-mi niste idei sau link-uri de genu : broderie(scheme), felicitare, etc

3 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Poti incerca o rama foto in care pui o fotografie cu familia sau cu voi doua. Rama poti sa o faci din carton si sa o pictezi pe margine cu un model care-ti place.

| meTinaruLLL99 a răspuns:

Stiu eu ce iai putea face cadou.Sunt sigur k i va placea la nebunie si toata ziua o sa fie ocupata cu asta big grin.Un vibrator visul oricarei femei cred ca lu mata i place mult sa si-o traga rolling on the floor