| anonim_4396 a întrebat:

Salut vreau sa cumpar un Kinect si nu stiu daca trebuie sa cumpar neaparat si xbox-ul si de unde pot cumpara unul? Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Blagandrey a răspuns:

Salut! Kinect-ul se monteaza pe xbox ca sa mearga deci trebuie sa cumperi si xbox-ul ca fara xbox nu ai ce face cu Kinect-ul.Un xbox se poate gasi la orce magazin de specialitate de exp"Altex, Media Galaxy, Domo, ...etc". Sau prin Mall-uri. Sper ca te-am ajutat.

| CristiUcV a răspuns (pentru Blagandrey):

Ok iti multumesc dar ai idee cam cat ar costa Kinect-ul+xbox?

4 răspunsuri:
| Blagandrey a răspuns:

Am fost azi la Altex sa vad... si spre bucuria ta am gasit ceva Consola Xbox 360 250Gb + Kinect+ Joc Adventure la 1.599, 90 lei s-ar putea sa gasesti si mai ieftin depinde acum in ce oras esti.

| ElaIliesi a răspuns:

Buna, Kinect e senzorul care iti recunoaste miscarile, vocea, Xbox-ul este insa consola la care atasezi senzorul. Nu se poate una fara alta. Gasesti mai multe oferte de Xbox + Kinect si jocuri aici http://ela.dizabillove.ro/2012/01/cum-e-xbox-360-kinect.html

| foanamarian a răspuns:

Vand xbox 360 NOU cu hard 250 gb urgent pret 950 ron http://bazar.regielive.ro/......31038.html