| lulu_3036 a întrebat:

Vreau sa ma lamureasca si pe mine cineva in legatura cu Cinema City din Braila.Am vazut pe site, la preturi, doua categorii : 35 mm si 3D. Preturile nu difera foarte mult, doar de cativa lei. Dar care e diferenta intre 35 mm si 3D? Eu sunt din Galati si vreau sa fac efortul sa merg saptamana viitoare la Braila la film... as vrea sa stiu daca merita. A fost cineva? Cum e? Puteti sa imi recomandati un film care va fi saptamana viitoare?

1 răspuns:
| ganton a răspuns:

35mm e film normal, clasic, pe pelicula.
3D e digital, iti va da o pereche de ochelari iar obiectele din film, pe alocuri vor parea ca ies din ecran.