| Aurel812 a întrebat:

Vreau sa-mi construiesc o barca. Una mica, cam la 2-2, 5 m. Ma puteti ajuta cu ceva planuri? M-ar interesa si niste sfaturi despre ce materiale sa folosesc. Multumesc mult.

Răspuns Câştigător
| alexgogo a răspuns:

Super. incearca sa iti faci un catamaran. e mai bun si mai stabil. banuiesc ca esti pescar. eu am cumparat un catamaran mic, cu scaun fixat intre partile flotante. e mai stabil decat o barca, si mai usor de transportat.

poti comanda la o firma de mase plastice cele 2 bucati flotante (ale mele sunt umplute cu spuma), si apoi ti le prinzi, si iti montezi un scaun.

succes

1 răspuns:
| Annitu a răspuns:

Uuu...ai pIanuri maretesmug