| Puuuf a întrebat:

Salut:X
Merg in tabara la mare la sf lui iunie si nu prea stiu ce sa imi pun cu mine... asta ii prima tabara deci,...big grin va rog sa imi spuneti
Mercii

4 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

+că noaptea la mare, este frig+ depinde ce vârstă ai și câte zile durează tabăra. & în ce localitate este + Costume de baie, pantaloni scurti,+lungi + maieuri, + ciorapi, + chiloți, tricouri, sandale, + bascheți, prosoape, creme de protectie, + o cârpă mare pe care să stai pe nisip, pastă de dinți, periuță, săpun, spirt, pansamente sterile, + șlapi, + un trening în care dormi + un alt trening pentru joacă + 2-3 cărți,+ tampoane, + un sul de hârtie igienică + (eventual prezervative), +burete,+ curea de pantaloni + lanternă + briceag + ceva de deschis conserve, + medicamente+ plicuri Ceai + ceva zahăr +1 pulovăr + 1 Jachetă + o canadiană de ploaie, + un fâș + 1pieptene + niște bani puși pe un card + un basc+2 bentițe, 2 pixuri+un caiet+etc.
Mai gândește-te și singură, ce ai nevoie!

| Denii_6593 a răspuns:

Poi e la mare.: Costum de baie,pantaloni scurti, maieuri,tricouri,sandale, prosop, creme de protectie etc.
Sper ca te-am ajutat.

| Azeℓℓe a răspuns:

In primul rand Telefonul laughing Aparatul de fotografiat. sa faci poze smug Protectie solara. Palarie si ochelari de soare. Autobronzat daca vrei sa te bronzezi calumeasmug Hainee : Costum de baie in primul rand, Fuste.rochite. Iti iei haine in functie de cate zile stati. Sandale. papuci. Prosop. Pastaa de dinti laughing Si periuta binenteles. Cam atat. Nu imi mai vine in minte laughing.

| suwofa96 a răspuns:

Salut.mergei la mare deci hmmm eu am fost in tabere nma la numte deci...dar pot sa te ajut.ia-ti prosoape gel de dus (cestile pentru uzul corporal) pantaloni scurti vreo 5-6 depinde cat stai tricouri cam tot asa o bluza groasa (banuiesc ca faceti foc de tabara la sfarsit si o sa fie noapte si cam e frig noapte ...depinde)
pasta de dinti periuta prosop pentru fata,silapi, adidasi,pantaloni scurti poate bata vantul dimineata,o sapca sa nu faci insolatie crema protect,niste bani nu se stie poate ai nevoie, chiloti de schimblaughing)), poate 2 maieuri, si o valiza ca doar nu o sa te duci cu ele intr-o plasa:laughing) cam atat daca mai veri ceva poti sa iti ei dar cand te-ai inscris in aceaste tabara nu tiau dat un formular sa-l completezi in general in taberele in care am fost sun cerintele care trebuia sa le completezi scria cam ce trebuie sa iti ei cu tine. Sper ca te-am ajutat :X

Întrebări recente