| Chinezuuu a întrebat:

Salut,

Ziceti si voi o carte interesanta pentru cu adolescent de 15-16 ani.

9 răspunsuri:
| GiuliaTamas a răspuns:

Twilight laughing Medicul - noah gordon

| shad00w a răspuns:

Jurnalele Vampirilor, o sa ii placa. Iti promit!

| ovishadow a răspuns:

Harry Potter 1-7, Star Wars, Twilight sunt 3 sau 4, Zece negrii mititei. Funda pls

| ellapyssy a răspuns:

Elevul dima din clasa a VIIa...sau enigma otiliei

| Terance a răspuns:

Elevul Dima dintr-a 7-a(Mihail Drumes)
Crima din Mesopotamia(Agatha Cristie)
Misterioasa afacere de la Styles(Agatha Cristie)

| Maarriaaa a răspuns:

The twilight Saga: New moon, Eclipse, Breaking dawn...

este gen: Fantastic, thriller, romantic...

depinde daca este fata sau baiatwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jules Verne, 'Amurg' de Stephenie Meyer sau cauta pe google.

| Dienuk98 a răspuns:

Jurnalele Vampirilor sau Twilight sau Eclipsa, sunt cele mai interesanthe carti cu vampiri si tot o datha de dragosthe :X fundita?

| carly a răspuns:

Amurg, luna noua, eclipsa, zori de zi(de de stephenie Meyer) sau jertfa, curajul( de holly black) sau jurnalele vampirilor... academia vampirilor sau fascinatie, obsesie (de Melissa Marr) suntmulte carti frumoase de adolescenti poti cauta la magazinul Diverta