| WeedMan a întrebat:

Salutare.Am citit si eu de acum faimoasa metoda de facut bani(PTC). Vreau sa imi spune-ti daca voi ati reusit sa faceti bani si cam cat pe luna.Si daca ati folosit un card normal pentru a depozita banii.

Răspuns Câştigător
| RazvanRo22 a răspuns:

Pai deocamdata nu mi-a cerut nr de cont. Doar dupa ce fac minim 2$ daca vreau sa-i scot. Mi se pare ca fac cont pe PayPal si merge, dar nu prea am incredere. In legatura cu cardul cred ca merge orice fel de card. Eu am de la Transilvania. Pe ce site ai cont?

4 răspunsuri:
| RazvanRo22 a răspuns:

Doar ce m-am apucat si eu. Sunt curios daca este ceva serios happy

| RazvanRo22 a răspuns:

Lucrez pe OnBux si NeoBux fac cam 5 centi pe zi

| WeedMan explică:

Si ce fel de card folosesti? Unul normal de la Raiffeinsen este bun?

| WeedMan explică:

Pai si tu cat faci pe zi? Lucrezi doar pe un site? http://artnmagic.wordpress.com/despre-si-cum-sa-faci-bani/#comment-219 eu site-urile astea le folosesc, adica am de gand sa le folosesc de cat mai curand