| Max22w2 a întrebat:

Am si eu o intrebare care ii priveste pe cunoscatorii de telefoane.De ce program este nevoie pentru a putea asculta muzica pe telefon de pe youtube? Am un Nokia c3 insa nu pot sa ascult sau sa vizionez videoclipuri pe internet.

Dau Funda love struck

5 răspunsuri:
| Edw08 a răspuns:

Daca doresti le poti stoca in memoria telefonului cu Nokia PC Suite
Asta dupa ce ai descarcat video-ul in mp3 cu www.listentoyoutube.com
sau in video format cu
www.savevid.com

| Alyn1998 a răspuns:

Ai nevoie de Adobe flash player pentru telefon
funda? plsss

| pitbull60 a răspuns:

Pai descarci aplicatia YouTube ori de pe getjar.com ori chiar din Ovi Store si se rezolva treaba.

| Max22w2 explică:

Pitbull60...Am facut tot ce era nevoie am ajuns pe aplicatia youtube,dau pe melodie pe titlul ei si se face negru titlul, de la albastru-negru, apoi dau pe urmariti videoclip si imi zice pierdut conexiunea... Daca ma ajuti DAU FUNDA :X

| MaXSp3ed a răspuns:

Sal, scuze da nu te pot ajuta, vreau doar sa te intreb daca e convenabil un c3, spun asta pentru ca as vrea sa imi iau si eu unu, mersi