| Atheengo a întrebat:

Salutare...as dori un partener pentru un metin privat facut de mine adica sa ma ajute cu el si bineinteles ca va fi si GM doar ca trebuie sa mai am pe cineva cu mine cine se ofera sa lase un id de mess sau ma gasiti la luci_luci_mihai@yahoo.com

4 răspunsuri:
| RaduAl3xx a răspuns:

EU ma ofer da`mi un mesaj cand citesti postarea mea!

| andreibubu2 a răspuns:

Daca vrei as putea fi eu ca is la pc de la ora 14:15 pana la 20:00(lunimarit miercuri joi )vineri de la ora13:15 pana la 20:00sambata si duminica de la 8:00 pana la 20:00 daca vrei add la id angel_dark23294@yahoo.com

| SudHop99 a răspuns:

Si eu ma ofer is ex
pert

| SubsemnatuTalentatu a răspuns:

Si eu dai add la id zero_dary