| Daniela_6301 a întrebat:

Salutare... Caut server de Triburile Speed Ilegal... Care ştie un asemenea site?

Răspuns Câştigător
| aka a răspuns:

Aceste servere sunt ilegale daniela... Dar totusi incearca www.infernal-wars.zapto.org.Are 6 lumi, toate speed si pe fiecare sunt 4-5000 de utilzatori.Mult noroc.Partea rea e ca lumile sunt foarte avansate si nu se da restart ca pe alte site-uri speed...In curand se va lansa lumea 7.

159 răspunsuri:
| putzulica a răspuns:

Da sigur! uite siteu triburile : http://www.triburile.ro/ ''logheazate si ca lume alege lumea : speed

| sabin2010 a răspuns:

Stiu si eu http://speed-triburile.zapto.org/org2/ lumea 2 e cea mai tare

| alinutz33311 a răspuns:

Hai Pe cel mai TARE Server de Triburile ! http://79.118.209.133 !
Pentru Contact : dndempires@yahoo.com !

| alinutz33311 a răspuns:

Http://legends-wars.dyndns.org/ Este hostat 24/24! Viteza 20.000! Pentru detalli baga id meu de mess : dndempires@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu stiu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.triburile-speed.com logheza-te adica mai bine zis iti faci cotn nou si joci viteza 2000 apropo daca iti place spune si la altii nu tine secret numa pentru tine! A da si nu uita poti castiga premii uluitoare Puncte Premiu Pe triburile.ro citeste aici www.triburile-speed.com/premii.php

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. uite unu speedwar.zapto.org

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt 1000 da le tin inchise

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://tribes.vastspot.com :) Intra pe el. o sa-ti placa sigur.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.triburile-speed.com/premii.php

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://UpssTriburile.zapto.org ON! Cel mai bun server privat de triburile, diplomatie ON, profil ON, bb-codes ON, tradus 99% in ROMANA! Join ca sa crezi! Si daca cautati si sv de cs upss.toataziua.ro merita;)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://UpssTriburile.zapto.org ON ! Cel mai bun server privat de triburile, diplomatie ON, profil ON, bb-codes ON , tradus 99% in ROMANA ! Join ca sa crezi !

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://79. 116. 115. 81/ intra e speed viteza 1000 5895 pcte la start;)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie la google triburile-speed si dai pe prima numai din astea gasesti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://infernal-wars.zapto.org/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://speed-triburile.zapto.org/concurs/frag.php?player=namo dati un vot va rog si pe acelasi site http://speed-triburile.zapto.org.cel mai tare sv de triburile speed ...maine se deschide lumea 4. ferma 2 milioane magazia 12 milionae. P. S.:votatima va rog.;)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://speed-triburile.zapto.org un serveru cu 4 lumi...va aparea si lumea 5...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu va mai prostiti fratilor cu infernal auzi 5000 de useri pe fiecare lume :)) ai verificat? pe lumea 3 scrie parca 238 de conturi :) frate intra pe www.tribul.net / www.tribul.ro aici server privat nonstop, in curand o sa se mute in romania, o sa fie bestial

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://speed-triburile.zapto.org server cu 6 lumi, fiecare lume cu ferma, magazie, cladiri diferite,

P. S. ala cu cu tribul.net mai las-o lata frate, poate ca o fi serveru tau misto, dar nu-s 10. 000 de player care joaca, ab-ea 500-600 joaca :)))...hai ca esti praf :)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da server speed triburile... http://triburilezone.zapto.org Are pana acum 2 lumi si in curand va aparea a 3-a lume...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.tribs.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Danie stiu eu unul dar e ilegal http://78. 96. 177. 248

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut intra pe http://www.trib-speed.tk e non-stop, daca citesti anuntul inseamna ca inca e mai valabil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Es konnte keine Verbindung mit dem MySql Server hergestellt werden.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sory nu stiu :*