| Jalnic a întrebat:

Salutare!
Cine are cont youtube si vrea sa facem sub4sub ( subscribe pentru subscribe) sa lase linkul catre channel
Momentan Channel-ul meu este nou, pe viitor voi uploada clipuri amuzante, tutoriale, etc. :
http://www.youtube.com/user/MeoKidu

Răspuns Câştigător
| Maria02 a răspuns:

Http://www.youtube.com/user/4everJelena?feature=mhum ...acesta este si eu sunt noua:D...imi dai o fundita:x:)?

2 răspunsuri:
| introduaicinumele a răspuns:

Slz, hai sa facem si noi sub4sub, amvreo 30-40 de clipuri, dar n-am subribeuri, vizoinari mai am.
www.youtube.com/laurcriss98