| Xname a întrebat:

Salutare. Era acum vreo cativa (multi) ani pe tvKlumea o melodie dar nu mai tin minte nici cantaretul nici titlul. Tot ce imi amintesc -vag, ce-i drept- este videoclipul in care era o femeie, apoi cantaretul pleca nu stiu unde si cand venea o gasea pe femeie cu alt baiat. ceva de genul
Imi placea foarte mult melodia, dar nu-mi aduc aminte cu ce era thinking Imi cer scuze pentru. incoerenta, si pentru informatiile prea putine dar sper ca ma puteti ajuta.
Multumesc,

1 răspuns:
| HypnoticPoison a răspuns:

Nu prea imi dau seama de ce melodie vorbesti :D Nu stiu daca e aceasta...totusi am incercat :P;))
http://www.youtube.com/watch?v=U5QkrA-TVJs