| AssassiNfaN a întrebat:

Salutare, ma numesc Alex si am 19....si de mic am o pasiune pentru assassini, am citit orice despre ei m-am documentat bine iar când aparut prima oara assassins creed am fost si mai motivat sa devin unul dintre ei.Dar am un motiv pentru asta si cred ca am abilitatile necesare pentru a fi un assassin,mi-am cumparat dupa ebay costumul a lui Connor si il port zilnic pe strada si oriunde ma duc.Dar din cauza asta am avut si o problema cu rromii deoarece s-au luat de mine pe strada si a iesit cam urat deoarece au sarit toti cinci pe mine si încercând sa scap de ei l-am dat pe unul cu capul de ciment si ceilalti vazund asta au fugit sa mai cheme pe altii, dar am fugit si m-am ascuns. Urmatoarea zi am fost la magazin tot asa in costum si ei ma asteptau acolo cu inca vreo zece dupa ei dar oricum m-am intors acasa.Ce sa fac in cazul asta? Mie frica ca, daca ma bat cu ei o sa cheme multi mai multi si o sa ma urmareasca in drum spre casa si cine stie ce se mai intampla dupa.S-au as putea sa imi schimb costumul ca sa nu ma mai recunoasca? Nu vreau sa par nebun dar cum am zis, am o pasiune pentru assassini sunt obsedat de asa ceva.Nu vrea sa aud injuraturi s-au altele...e ceva foarte serios! Deci ce spuneti?

Răspuns Câştigător
| FineBroAndy a răspuns:

Apucă-te de Parkour.Asta te va ajuta la căţărat, merş şi echilibru pe clădiri sau orice construcţie înaltă.Te poţi uita la tutoriale pe youtube. Înţeleg cum te simţi.Şi eu eram disperat de asasini, alături de prietenii mei.Ne puneam glugi pe cap şi mănuşi de bicilcetă şi străbăteam oraşul pe clădiri.Ba chiar căutam locuri abandonate pe unde să ne căţărăm pe chestii happy Îţi doresc succes în continuare big grin

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ia legatura cu agentul 47 sa se ocupe de tigani, pana vine el nu mai iesi din casa sau mutate in alta parte.

| Gogu06 a răspuns:

Imbraca-te in Batman poate nu o or sa te mai recunoasca.

| Gogu06 a răspuns:

Zici ca te pasioneaza asasinatul. Pai sa fii asasin trebuie sa treci neobservat nu sa umbli ziua in amiaza mare costumat in desene animate. Dracu macar atata lucru... Te bat si rromii, ti-e frica sa iesi pe strada... asasinu curului!

| DanielPH a răspuns:

Pai uite un sfat : Anunta Politia
Daca nu vrei sa o anunti fa asa : Incerci sa intri cat mai mult in pielea personajului, poti deveni agresiv, ii iei pe bucati adica sunt 20 romi sa zicem : Trebuie sa se desparta si ei la un moment dat... ca doar nu raman in grup pentru un om atunci poti sa incerci sa ii bati si daca vin mai multi ai politia in spate, filmezi tot si le arati politistilor asa vei avea dovezi si romi vor fi amendati/arestati pentru violenta.
Poti sa mergi la magazin doar noaptea sau dimineata cand nu sunt multi pe strada.
Faza cu costumul lui Connor este cam de secolul 16-17 pe atunci se purtau echipamente din astea.
Acum poti sa te imbraci in negru tot