| pester a întrebat:

Sunt incepator in rezolvarea cubului rubik si am cateva intrebari:
1.Cate metode de rezolvare exista si care sunt acestea?
2.Metoda Fridrich v-i se pare cea mai rapida? Daca nu care?
3. Ce cub credeti ca este cel mai bun si usor de folosit? (daca siti vreun site un pot vedea niste cuburi bune lasati un link)
Daca sunteti avansati in acest domeniu si imi puteti raspunde si la alte intrebari lasati un id de mess sau dati add la crysty.stelystul
Multumesc anticipat! PSbig grinau si funda.

2 răspunsuri:
| backback a răspuns:

Metoda mea: ia niste tuburi de vopsea si gata

| Alexandrescu_Andrei_1992 a răspuns:

2. Fridrich este folosita cam 90 % de speecubari deci da, este ceea mai buna (si rapida daca o exersezi)
3. Depinde ce fel de cub. La 3x3 iti recomand Dayan Zanchi la 2x2 iti recomand WitTwo si la 4x4 iti recomand Moyu Weisu. daca vrei sa le cumperi uite siteul http://www.genios.ro/

Întrebări recente