| dididiana a întrebat:

Salutare TPU as dori sa-mi spuneti de unde pot downloada subtitrarile de la serialul Melissa & Joey de la ep 7 la ep 16 a da sa nu uit de fundita vot si cerere de prieteniebig grin

2 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Buna
incerca sa vezi filmele cu bs-player versiunea 2.57 ( pentru ca iti cauta singur subtitrarea de care ai nevoie la filmul respectiv, eu am acest program si nu mai stau sa caut eu sub. si-o cauta singur, si e mult mai bine) sper ca te-am putut ajuta

http://www.bsplayer.com/bsplayer-english/download-free.html

| BbyBoop a răspuns:

Downloadeaza BS Player si iti gaseste singur subtitrarile. Daca nu va incepe automat cautarea subtitrarilor,da click dreapta pe BS Player,Subtitles, Check for subtitles online, All si gata.