| L6B a întrebat:

Salutare TPU, imi poate da cineva contactele de la tabara Luceafarul? de la MD

1 răspuns:
| kitykity a răspuns:

Conducerea Clubului Luceafarul Bucovina Suceava a hotarat ca in perioada 04-17 august 2014 sa se organizeze cantonamentul de vara. Locatia, datele exacte si costurile urmeaza sa fie stabilite in luna iunie. "Ne-am grabit sa facem acest anunt, pentru a evita situatiile nefericite din anul precedent in care concediile de familie programate de la inceputul anului s-au suprapus cu perioada de cantonament si astfel unii copii au fost privati de oportunitatea de a putea participa impreuna cu colegii lor la aceasta actiune. Speram ca si parintii lor sa inteleaga ca acest cantonament este considerat de antrenori ca unul dintre obiectivele cele mai importante de pe parcursul unui an calendaristic", a declarat Sevaciuc Claudiu. Autor: Sevaciuc Claudiu...