| malinutzz a întrebat:

Salutare TPU ma plictisesc mai tot timpul. Imi puteti da niste idei? Sau sa imi spuneti ce faceti voi in timpul liber.
MULTUMESC MULT!

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poti vedea un film online, faci curat in camera sau te ocupi de vasele din bucatarie, mergi afara la o gura de aer, etc.

| ROB3RT89 a răspuns:

Eu ma plang ca e timpu liber prea scurt,ar fi bine daca as avea timp sa ma plictisesc! Du-te si tu in oras cu prieteni, citeste o carte, raspunde pe TPU la intrebarihappy

| iFollowRivers a răspuns:

Un film fain si interesant, uita-te la tv, intra pe fb si joaca-te, deseneaza ceva, fa-ti temele pentru alte zile, uita-te la Haunting.(emisiunea cu fenomene supranaturale), pe TLC, Discovery, la desenele care ti-au placut in copilarie, mananca ceva dulce.

| Reiikó a răspuns:

-Te uit la tv
- Te joci pe pc
- Asculti muzica
- Inviti pe cineva la tine
- Citeste
- Raspunde pe TPU
- Faci curat in camera
- Te joci pe telefon
Gasesti tu ce sa faci!