| ℜëßëℓå a întrebat:

Voi ce faceti in timpul liber? Am nevoie de cât mai multe idei pentru că mă plictisesc.

Răspuns Câştigător
| catalin055 a răspuns:

Pai asculta muzica iesi pe afara cu prietenii uitate la un film interesant sau joaca cv un joculet vb la telefon ce sa iti mai zic plimbate prin parcuri gaseste pe cineva cu care sa vorbesti sa ai subiecte de discutie sau fa-ti prieteni noi etc

7 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Stau la calculator, citesc, ies afara, merg la sala...

| CautNume a răspuns:

Ascult muzica.

| neutrino a răspuns:

In timpul liber citesc. Atunci cand vreau sa ma amuz intru pe TPU.

| MusicIsTheAnswer a răspuns:

Poti sa faci bratarile prieteniei.Chiar o sa te distrezi.

| bluur a răspuns:

Depinde ce iti place tie, de exemplu eu merg la pescuit, nu cred ca tie ti se potriveste, fa ce iti placebig grin

| hennyka a răspuns:

Citesc carti, reviste, bloguri etc, urmaresc clipuri pe youtube, ies in oras cu prietenele mele si ma plimb prin magazine

| Anitaata a răspuns:

Eu ies cu prietenii. Sau ma duc la apa undeva. Nu stiu tu cum esti cu astea.happy

Întrebări recente