| imLaurențiu a întrebat:

Revin din nou cu probleme la sunet... Atentie si va rog frumos sa ma ascultati big grin

De curand mi-am luat niste casti cu microfon in ele. Nou-noute de la DOMO... E firma serioasa cred. Problema mea este : Slotul de la Casti (cel verde) il ia Windowsul, dar cand bag si Microfonul (cel roz) imi da un fel de MUTE la casti, dar microfonul nu merge de niciun fel straight face

La windows 7 cred ca ar trebui sa mearga. Oare are ceva de la hardware sau o fi din PC?

FUNDA! FUNDA! FUNDA!

Răspuns Câştigător
| ftchandrei a răspuns:

Frate nu stiu ce sa zic... poate nu sunt castile bune... le-ai incercat la un prieten sa vezi daca la el merg ca poate sa fie si din placa de sunet! Si eu am niste casti hama dar nu stiu cum sa le configurez si nasa nu pot vb la microfon dar ma tot interesez!

2 răspunsuri:
| looooooool a răspuns:

Si eu am aceeasi problema crying((

| imLaurențiu explică:

Cineva? sad