| Mus1k a întrebat:

Salutare TPU si la multi ani de valentine's day! :X. Intrebare big grin...

Detin un forum (atlantik.forumz.ro) si de fiecare data cand folosesc comanda Click[url=link]AICI[/url] trebuie sa se deschida un link pentru a vizualiza sau downloada ceva. cum fac sa se dea start la download fara link necesar? exemplu :

Click AICI. Daca dau click pe "aici" sa se execute fisierul download ales de mine.\

helppp. am nevoie de ajutor big grin dau funda + vot. raspuns urgent.

2 răspunsuri:
| Mus1k explică:

Explicare mai amanuntita. step by step. sunt mai prost asa laughing

| quintron a răspuns:

Pune in spate la AICI fisierul direct
http://laptopservice.ucoz.com/