| Arnold2893 a întrebat:

Salutare tuturor!
Am vazut acum cateva zile o fata pe facebook si mi s-a parut draguta.Cum ma pot imprieteni cu ea, si de ce nu sa fie iuita mea? big grin
Adica ce trebuie sa fac?

4 răspunsuri:
| StalkerSoul a răspuns:

Daca nu e de din orasul tau, numai spera sa fie iubita ta.

Daca vrei sa te imprietenesti cu ea pur si simplu ii lasi acolo un mesaj " hey eu sunt x, vrei sa ne cunoastem? esti foarte dragutahappy"

| DanielVălean a răspuns:

Da-i cerere de prietenie, dupa ce iti accepta incepeti sa vorbiti (intra tu in vorba cu ea), povesteste-i lucruri amuzante daca are simtul umorului. Iar daca e din orasul tau, ai putea avea norocul sa iti fie si iubita. Dar bineinteles, dupa ce va cunoasteti mai bine... daca e din orasul tau, invit-o in oras la un suc, la o prajitura, la o pizza... Sper ca ti-am fost de folos.

| DoarEu291 a răspuns:

La cum scrii... big grin laughing

| Balint_Ghita_1993 a răspuns:

Vorpe cu iea cristi