| Anonimus905 a întrebat:

TPU! De cateva zile am pus ochii pe o fata draguta.Cum as putea face sa o uit? Care imi zice primeste o FUNDA.

Răspuns Câştigător
| MaeRi a răspuns:

Pur si simplu nu te mai gandi la ea,nu te mai uita la ea,incearca sa te gandesti la alceva,sau la alta fata,dar totusi e asa grav ca ai pus ochi pe ea,doar nu vrei sa o omori sau ceva de genu, poatte daca nu o poti uita fiti prieteni, poater ai nevoied e mai multi prieteni thinking

1 răspuns:
| Papusha_2398 a răspuns:

Intrebarea adevarata e: dc sa o uiti? te-ai gandit ca poate ai sanse la ea?batting eyelashes eu cred ca ar trebui sa intrebi cum sa o cuceresti smug successss