| purpleblooded a întrebat:

Salutt! Luna asta ma duc pentru prima data la comic con si nu prea am cu cine merge deoarece nu am prieteni interesati de chestii de genul. E cineva interesat sa mergem impreuna/ sa ne intalnim acolo?

10 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă zice careva din deltă, "ok, vin eu" - ce te faci?

| ReddY25 a răspuns (pentru sierra1):

Mergem de mana rolling on the floor

| sierra1 a răspuns (pentru ReddY25):

Pe diagonală de țară?

| ReddY25 a răspuns (pentru sierra1):

Continent chiar

| dullcat a răspuns:

Buna.Vezi pe grupurile de Facebook(daca exista pentru acest hobby), sigur gasesti si persoane din orasul tau.

Răspuns utilizator avertizat
| mirceakitsune a răspuns:

Saluuut, si eu sunt in aceeasi situatzie:X sunt interesatbig grin(sunt minor btw sper ca nu e o problematongue)

| purpleblooded explică (pentru mirceakitsune):

Da-mi mesaj in priv, also e ok ca esti minor, si eu sunt happy

| purpleblooded explică (pentru mirceakitsune):

Sau daca vrei imi poti da direct instaul tau sa vb acolo