| Georgia1234567890 a întrebat:

Saluttttt. happyhappyhappyhappyhappyhappyhappy. Cine imi poate spune si mie cateva provocari gen cinnamon challange ( chestia aia cand trebuie sa inghiti o lingurita de scortisoara ) sau when the beat drops? Funda happyhappyhappyhappyhappyhappyhappyhappyhappy

2 răspunsuri:
| meryy11 a răspuns:

Sunt multe.
- sa te duci la magazin si sa intrebi de exemplu :aveti salam?/ ea o sa zica da iar tu spui dati-mi biscuiti... happy
- sa strangi in mana cubri de sgheata cu sare
-sa iti legi sireturile cand se deschid usile la auobuz cu un picior afara si un picior inauntru.
-sa sati. langa o persoana si sat prefaci ca vorbesti la telefon si sa spui : am gasit-o are tricou de culoare..., pantaloni sau fusta de culoare ...etc ai inteles
- sa te dci noaptea intr-un mormant si sa faci poze
- sa te imbraci o zi intreaga in pijamale indiferent unde te duci
-sa iti iei 10 tricouri pe tine
- sa pe asfalt
etc... fundita? please happy

| Dobre_Alex_1999 a răspuns:

Ok,tic vlog şi ştiu provocări :
-să mergi in slowmotion pe trecerea de pietoni.
-să dansezi Gangnam Style tot pe trecerea de pietoni.
-să inventezi un cuvânt anume şi să mergi pe stradă la oameni să îi înrebi daca au auzit de acel cuvânt, şi ce înseamnă...
-să mergi la magazin să întrebi : "Aveţi bujii de avion? "
Etc, etc sper că te-am ajutat. Fundiţă?! big grin