| BUBULINA a întrebat:

Sarbatoriti astazi halloweenul?
Si daca da cum?

6 răspunsuri:
| EvangelineDS a răspuns:

La scoala se da o petrecere si m-am gandit sa ma duc la ea dar nu am mai avut chef asa ca asta seara ma uit cu fratemiu la niste filme de groaza si comedie

| Psihiatra a răspuns:

Am sarbatorit ieri la scoala. S`a organizat o discoteca si concursuri

| αŁз a răspuns:

Dahee hee
ma duc la pizzalaughing
tongue

| madda9588 a răspuns:

Dahee hee
Ma duc la un film de groazahappy
App de halloween... elevii unei clase din liceu au venit toti imbracati in pijamale de halloween anul trecuthee hee

| DeeDee_6345 a răspuns:

Pai in primul rand maine etongue.si eu una dau un party cu mai multi prieteni.costume.muzica bunahappy

| andreeutza_2527 a răspuns:

Nu, halloweenul se sarbatoreste maine(31. 10. 2010) dar oricum o idee ar fi costume infricosatoare si bomboanewinking