| MucificatoruBeat a întrebat:

Scuzati categoria si sper ca o sa cititi tot! Tatal meu a venit de la servici cu un laptop asa ca vroia msa imi iau si eu skype sau messenger sau orice alt ceva! Problema ste ca de cate ori incerc sau salvez programul care vreau sa il instalez dupa ce il salvez in colt la el la iconita imi apare un scut galben si cand incerc sa intru in el il program imi zice sa bag o parola sau sa insertez un card! Mentionez ca are windows 7 sau vista! Deci intru is nu ca fisierul ar fi parolat dar pur si simplu nu imi instaleaza programul imi tot apare scutul ala! Ce sa fac va rog ajutati-ma chiar nu stiu! dau funda cine imi da un raspuns ajutator sau cat de cat detaliat!

2 răspunsuri:
| crazydubstepmix a răspuns:

Http://www.videotutorial.ro/? p=3618
Citeste apoi vizualizeaza..nu stiu daca e ce trebuie.dar macar citeste

| Eman97 a răspuns:

Cauta pe www.videotutorial.ro. si eu am avut probleme cu messul si am luat un mess de acolo, fara toolbar si alte prostii.