| RazviKO a întrebat:

Scuze daca nu am postat unde trebuie... Sunt si eu incepator pe site-u "TPU" :P Este vorba despre un nou server privat mt2! [RyneMt2] :P
Owner:Akatusi
Co-Owner:Razvi si Alex
Regat:Albastru, ROSU (aici il gasiti pe [Co-OwNeR]Razvi ), Galben (Aici il gasiti pe [Co-OwNeR]Alex )
mc. txt: 5.35.51.95
Register: http://5.35.51.95
Hamachi: RyneMt2, RyneMt2.2,RyneMt2.3[etc. pana la RyneMt2.6 (se vor face mai multe daca va fi nevoie)]
Password: 123 (All)
Descriere: Arme Noi(2011), King1 si King2[Scuzatima dar nu am gasit 3, 4 si 5(poate ca o sa gasesc in vitor. dar prima data sa fie populat serv :P )], De calarit: Leu, Mistret, Tigru si Lup
Rate:1000%Exp
1000%Yang
1000%Drop
Server PvM.Primul care atinge level 99 are GM [dar nu inainte sa verificam daca chiar are level 99!]
Va asteptam cu mult drag >:D< >:D

1 răspuns:
| mariAN_8745 a răspuns:

Man dar e cu hamachi si e nasol asa scoate-l si aduc preteni