| SupraNaturalDM a întrebat:

Scz TPU:* Am si eu o intrebare in legatura cu un vis de al meu... sau mai bine spus cu mai multe vise de ale mele ...In aceste vise visez... cu aceiasi Persoana happy app. Era bff meu iar avum nu mai vorbim au trecut 4 luni deja. Si mere o visez si visez ca ne-am inpacat si radem ne simtim bine si facem prostii...sad ce vrea oare sa insemne asta? Eu am auzit ca daca visezi cu o persoana iubita ii este dor de tine...Voi ce credeti ca inseamna :*:*?

Răspuns Câştigător
| B3bytzaa a răspuns:

Eu nu cred ca inseamna asta.De obicei cand visezi ceva inseamna ca te gandesti f mult la acel lucru, in cazul tau persoana, si ca ti-e dor de ea.Subconstientul tau lucreaza si pentru ca te gandesti la ea e normal sa si visezi.

6 răspunsuri:
| FerLin a răspuns:

Asta inseamna ca te gandesti tu la acea persoana si ai sentimente puternice fata de ea. Cand ai sa o uiti, vor inceta si visele!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am auzit ca daca visezi cu o persoana iubita, tie iti este dor de ea si nu invers.

| Jijell a răspuns:

Inseamna ca in primul rand ti-e dor tie de ea. De ce v-ati certat asa tare incat nu mai vorbiti deloc?

| SupraNaturalDM explică (pentru Jijell):

Din cauza unu-i baiat sad App scuze de greselele gramatica-le Telefonu-l meu ma corectea-za mereu daca vreau sa scriu ceva... big grin Prescurtat

| B3bytzaa a răspuns (pentru SupraNaturalDM):

Multumesc pentru fundita happy

| SupraNaturalDM explică (pentru B3bytzaa):

Placere :*