| iuliaiuliaiulia a întrebat:

Se apropie Craciunul si as vrea sa fac cateva cadouri handmade parintilor mei(facute de mine). Chestia e ca mai e putin timp, dar eu ma descurc destul de bine la lucruri de genul, am rabdare etc. Va roog, imi dati idei de ce as putea sa le fac cadou?

3 răspunsuri:
| Lory_1630 a răspuns:

Bratarile prieteniei, Felicitari cu texte din inima.

| supermamici a răspuns:

Un bradut de Craciun, un tutorial aici: http://www.supermamici.ro/decoratiuni-de-craciun-handmade/

| AlexeLup a răspuns:

Pai si ei merita macar un pic de atentie din partea ta, stau alaturi de tine iti fac poftele si au grija ca nimic sa nu iti lipseasca.

Ar fi frumos daca ai face niste bratari ale prieteniei cu texte gen:"i love you mum',"I love you dad".

Succes!