| SatanaInIzmene a întrebat:

Se poate ca o intrebare sa aiba atatia papagali repetand acelasi lucru: Da sau Nu? - http://www.TPU.ro/......ina-2.html
Later edit : Intrebarea are peste 2.300 de raspunsuri.

3 răspunsuri:
Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Apăi scriind pe google "server privat metin2" unul dintre primele rezultate e ăsta.
Şi noah, când poate românu' să îşi arate "inteligenţa", nu ezită niciodată happy

| Mara a răspuns:

Din cate vezi...

| CrazyGirl_4575 a răspuns:

Da happy ori iti faci mai multe conturi si repeti blah blah blahhee hee ori dai pe anonim si faci la fel big grin ori raspunzi de omie de ori cu acelasi cont