| BBiiiaa a întrebat:

Se poate pe Facebook, sa nu vadă toți prietenii pe care ii am?

Răspuns Câştigător
| DjDOCALyN a răspuns:

SaLL...Sigur ca se poate dai pe profil apoi sus o saiti para numele tau iar mai jos un pick o sa iti apara de unde esti, unde lucrezi, cati ani ai.etc ee si la sfarit o sa iti apara "Editeaza Profilul" iar acolo o sa ai la fiecare alegere in deapta un glob acolo poti sa pui Public,Doar eu, prietenii si daca nu vrei sa iti vada nimeni dai pe "doar eu". Sper ca te-am ajutat! FUNDa!?
By3, By3