| Emanuel_1209 a întrebat:

Sie cineva caum se numeste programu' ala deci ai un windows XP si cu pr. ala ti-l faci sa arate ca windos 7. Fundita! Dati si un link daca se poate!

Răspuns Câştigător
| Flavius90 a răspuns:

Ii un pack

cauta windows 7 transformation pack
:X:X: funda

4 răspunsuri:
| zburlituscorpy a răspuns:

Sunt skins pentru windows exact ca la winamp happy cauta pe net si ai sa gasesti big grin

| mocatofa a răspuns:

Pentru ce mai exista google :)) http://www.mediafire.com/? 1llxbojd9yt baga fundita :X:X:X:

| TheMihutz a răspuns:

Tu cred ca glumesti, d-abia Windows Xp avea un patch care ti-l facea ca skin like vista, dar ca 7 nu cred!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Windows 7 stiled! sau windows xp dlc media center 2010!winking