| gazaru a întrebat:

Sincer as vrea sa imi fac si eu o pagina de ask dar nu am idee cu ce as putea s-o fac si sa si fac aprecieri pe ea. Dati-mi cateva idei.Dau funda

Răspuns Câştigător
| Sissy24032 a răspuns:

Poti face o pagina cu numele tau ca toti oamenii sau poti face..chesti gen "Stiati ca..."si la fiecare intrebare sa raspunzi cu o curiozitate....si ca sa faci likes pune o descrie gen daca imi dai 10 aprecieri ti le returnez sau poti folosi un generator Funda?