| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa imi dati cateva subiecte ce as putea vorbi cu o fata de care imi place. Eu nu am nici o idee.

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Vorbind despre Despre încălzirea globală asa cum ti-a propus "NuGaseamNumeLiber" - va apuca căldurile, vă dati hainele jos una câte una și cine știe ce mai iese...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Despre încălzirea globală.

| IonutAlin134 a răspuns (pentru anonim_4396):

Asa sigur nu ma va placea. laughing

| Victoria18 a răspuns:

Ele vin de la sine! Daca stai sa le reproduci nu te vei simtii bine, ci incordat.

| paintblack346 a răspuns:

- De exemplu puteti discuta despre hobby-urile ei sau ale tale