| 12953648276586924586 a întrebat:

Spuneti-mi ceva nume de fata faine care sa se potriveasca cu anda! funda cel mai fain Nu cele mai multe.

Răspuns Câştigător
| Alexyrs a răspuns:

Nu cred ca a-ti inteles la ce se refera lorry. Unul dintre nume este Anda, si are nevoie de al 2-lea prenume.Cel putin asa inteleg eu.Magda cred ca s-ar potrivi foarte binebig grin

5 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Sanda, Smaranda, Iolanda, Fernanda...si nu-mi mai amintesc altul, in acest tarziu de noapte!

| FunKyPunKyGirl a răspuns:

Andutsa, Adda, Andu, Adutsa, Andala, Andina, Ana, Andeee, Ade, Andii',DutSsA, Andalle, Atsa

sper ca te-am ajutat

| 12953648276586924586 explică:

Ceva sa se potriveasca cu anda nu sa rimeze. sa nu inceapa cu a si sa nu contina anda

| 12953648276586924586 explică:

Da. ai inteless ăăăăă alexyrs.

| FloryAlexaMiha a răspuns:

Andrada