| timioros a întrebat:

Spuneti-mi jocuri ca metin2 si ca 4story. dar in romna. funda

3 răspunsuri:
| Gicone a răspuns:

Scrie la google: "jocuri MMORPG" si gasesti pe un site oficial.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu lupte, cu lupi, cu oameni.

| Gyo5 a răspuns:

Pai poti juca Jade Dinasty dar nu este in romana sau cel mai frumos este TERRA are un grafic super.Iti pot sugera si S4League nu are nici un gen cu Metin2 sau 4S dar il poti incercawinking Sper ca te-am ajutat daca vrei mai multe jocuri Dai la Alaplaya.ro Sau la MMORPG si poti gasi cate jocuri vrei tu. Fundita? Primesc o funda?big grin