| shorty93 a întrebat:

Spuneti-mi niste provocari faine. :*

FUNDITA! love struck

3 răspunsuri:
| florin_4376 a răspuns:

1. Te provoc sa lingi un perete. 2Te provoc sa te lovesti tare. 3Te provoc sa te speli cu scuipat. 4Te provoc sa-ti dai cu capu de pereti. 5Te provoc sati lingi interiorul pantofului. 6Te provoc sa te dezbraci in chiloti. 7Te provoc sati lingi sosetele. 8Te provoc sa-ti pui pe corp urzici. 9Te provoc sa-ti pui pe tine un pempers. 10Te provoc sa te chelesti.Bafta si a da daca vrei altceva intra pe adresa mea de mail nicolceaflorin@yahoo.com noroc.big grin

| eva9999 a răspuns:

Am si eu una... dar sper ca o vei face daca nu esti o lasa. Te provac sa imi dai funtita!

| Cătălin95 a răspuns:

Sa iti dea web si sa manance ceapa rolling on the floor)...