| Nady_4205 a întrebat:

Heii! Spuneti-mi cele mai tari/faine provocari [pentru jocul adv si prv]...Mersiii!

Răspuns Câştigător
| heartslow a răspuns:

Poti sa spui, daca joci cu o fata te provoc sa te duci la Robert (e un ex) si sa-i faci cu mainile ca si cum ia-i pipai bucile laughing si sa fie fatalaughing; apoi tot pentru fete sa puna mana la pieptul unui baiat si sa ii linga sfarcurile laughing rolling on the floor; tot pentru fete sa isi puna mana pe sfarcuri si sa roteasca din ele in timp ce sare intr-un picior si spune I love you Dildau laughing.

Acum pentru baieti ca am terorizat fetele laughing : sa isi deseneze pe bust o fata de om, adica sfarcurile si tatele sa fie ochi, si sa deseneze niste sprancene acolo o gura la buric si buricul sa fie gura deschisa laughing, apoi pe abdomen sa deseneze nasu mare cu un muc iesit afara laughing; apoi (tot pentru baieti) sa care in spate toate fetele care joaca o tura pana la un punct stabilit de voi.
si in final : sa dansati toti dansul pinguinul si el sa fie in fata si, ala primul din spatele lui sa-i deea cu sutu in cur cand sare in fata laughing.
Cam astea sunt sper ca ti-a placut, funda?tongue

2 răspunsuri:
| DanielaJustMe a răspuns:

Pai :
-Amesteca intr-un pahar mare sare si apa si beal repede.
-Lingeti subbratul.
-Saruta-te cu X.
-Taieti o suvita de par.(Mai mare suvita)
-Razi TARE si singur, adica fara motiv.
-Taci.
-Mananca un muc.
-Fa ca o gaina.
-Suna-ti parintii/prietenii si tipa la ei ca esti prost.
-Spune : Hippopo-monstruossus-terrtip-aliofobuss.

Sper ca te-am ajutat. Funda?happy

| Catalin_Ungureanu_1989 a răspuns:

Provocarea mea este sa te arzi an cur! sa nu-ti mai vina provocari...