| GheorgBal a întrebat:

Spuneti-mi niste trucuri tari cu expilicatie.Nu-mi dati link-uri,ca daca puneti link, nu dau fundahappy

Răspuns Câştigător
| smile8dream a răspuns:

Nu stiu sa ti explic foarte clar dar am sa incerc: stai lipid de perete cu un umar astfel incat corpul tau si peretele sa formeze un unghi de 90 de grade, apoi te departezi si iti lasi toate greutatea doar pe partea opusa a palmei pe partea unde sunt unghiile, apoi stai asa timp de cateva secunde pana iti amorteste mana pputin sau simti ceva la mana nu cont, apoi te mai departezi de perete si ai sa observi ca mana ta va fi atrasa de perete. eu am incercat asta si mi-a iesit. Mai stiam un truc cu electrizare adica ii absorbeai energia sa zic asa dare mai complicat si nu pot sa ti-l explic ( o pers sta pe scaun si cate doua in fiecare parte apoi puneai mainile deasupra capului lui si le roteai apoii freca mainile fiecare si il ridicai de pe scaun.nu mai stiu exact oricum)