| jedi a întrebat:

Spuneti-mi si mie ceva jocuri faine care merita jucate. si filme care marita vazute. va rog mult. jocuri care sa mearga pe maxim 1gb ram. 256mb Nvidia 7600 placa video. si un dual core 3500. spuneti-mi toate jocuriile care vau placut voua sau care merita jucate. si filme de asemenea.

5 răspunsuri:
| GreenSky a răspuns:

Gladiator sau 2lovers
sooperbe filme>>>

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incerca pe www.ggb.ro, e un blog unde sunt descrise ultimele jocuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca halo 2 3 sau 4 sau fifa 2010

| ZolyGames a răspuns:

Need for speed WORLD

| anahi1212 a răspuns:

Priveste filmul "Twilight". E super tare, m-a emotionat foarte mult...