| TiMan a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste anime-uri cu magie, sabii, puteri speciale, etc. in afara de Bleach, Naruto, Afro Samurai, A:TLA si Fairy Tail.
A da...si fara din astea cu robotiwinking

Răspuns Câştigător
| denisa01 a răspuns:

Pai iti raspund cam tariziu dar... poate mai tarziu decat niciodata...in fine sa revinem la oile noastre laughing uite aici o lista cu anime-uri cu puteri speciale, magie, sabii si ce mai vrei tu.a da si tot ce iti dau eu acum au sub rowinking
-Uraboku
-One Piece
-Kiddy Grade
-Kiddy Girl and
-Inukami
-to aru majutsu no index
-Claymore
-DN Angel
-Angel Sanctuary
-Vampire Knight
-Vampire Knight guilty
-Freezing
-Fruits Basket
-Soul Eater
-D.Gray Mann
--Shakugan no Shana
-Shakugan no Shana 2
-Sora no Otoshimono
-Sora no Otoshimono forte
-Inuyasha (si sezonul 2)
-Mew mew POwer
am la activ multe anime-uri vazut dar in momentul acesta nu pot sa ma mai gandesc la altceva...aa da daca mai vrei si alte anime-uri sau vrei sa stii unde le poti viziona nu ezita sa ma intrebi(in cazul in care nu le-ai vazut inca)

3 răspunsuri:
| TdsdfcelMaiStupid a răspuns:

Uita-te seara pe anime+

| cosmin_9207 a răspuns:

Sword si occident warior

| KanaweSa a răspuns:

-Magi/Magi The Kingdom Of Magic