| lovegirl15 a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste carti gen Twilight si Harry Potter, cu vampiri, vrajitori etc.

11 răspunsuri:
| Alexandra8989 a răspuns:

1 eragon
2.Cronicile din Narnia
3.amurg
3.New moon
4. Jurnalele vampirilor
5.Casa Nopţii
6.The Vampire Diaries
7Academia vampirilor
8. Ucenicul vampirului
9multe altele

funda/?

| yloveyou1 a răspuns:

Vampiratii-Justin Somper, Goosebumps(sunt mai multe carti)-R.L. Stine, Jurnalele Vampirilor-L.J.Smith,Vraja fatala-Cliff McNish,Chinuieste-i pe copii-John Saul,Vocile raiului-john saul, Valea Bantuita -Ambrose Bierce, etc

| nicoletalavinia14 a răspuns:

Academia vampirilor...

| xMary a răspuns:

The Vampire Diaries big grin

| BiaRawr a răspuns:

The vampire diaries, Vampirii din MorganVille

| YoYoLicious a răspuns:

Autorii mei preferati sunt john saul si stephen king. Toate cartile lor sunt intersante, crede-ma. Daca iti place sa citesti carti horror, citeste-i pe ei. Nu vei fi dezamagitahappy

| Lell a răspuns:

1. Trezirea. Jurnalele vampirilor 1
2. Lupta. Jurnalele vampirilor 2
3. Furia. Volumul 3 din Jurnalele Vampirilor
4. Reuniunea. Jurnalele vampirilor 4

| jeleuriursuleti a răspuns:

Casa noptii, Sange albastru, Jurnalele vampirilor
Le gasesti la librariile Humanitas, Carturesti sau Alexandria. Uite-te pe acolo.
succes:*

| Strugaru_4062 a răspuns:

Carti nu stiu da stiu un film misto...e o trilologie...se numeste Cazuti din cer :X.

| CoolGirl98 a răspuns:

Eu de exemplu citesc Jurnalele Vampirilor (este o carte foarte frumoasa)
Cu vampiri

| daiana_8371 a răspuns:

The vampire diaries sau true blood