| StaRmAgiC a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste filme horror...~dar sa fie horror~...sa am dc sa ma speriiworried...

care stiti si voi asa mai de groaza...va multumesc:*

Răspuns Câştigător
| hândel a răspuns:

Singurul pe care-l consider mai apropiat de ceea ce numesc eu horror, e The Grudge 1-3, restul sunt mai mult genul thriller. Un horror nu e ala cu un psihopat care alearga oameni cu cutitul, sau care-i bate cuie-n ochi, si le rasuceste incheieturile invers, si alte prostii sadice, de actiune, thriller, si mai stiu eu ce pierdere de timp ce-ti taie din suspans. Eu sunt fan groazei lente, care-ti intra usor pana-n maduva oaselor, si desi stii ca e un film, totusi te inspaimanta atat de tare incat crezi ca asta-i suficient sa materializeze acea frica in lumea reala. Sa-mi dea mie bani si echipa, ca le regizez eu un film de nimeni nu va mai dormi pe veci singur de frica.

16 răspunsuri:
| Pho3nix a răspuns:

Saw 1, 2, 3, 4, 5, 6
Drag me to hell
The unborn
Blair witch
Canibal Holocaust
Shutter
Friday the 13th
Against the Dark
The Last House on the Left
Th eye
The Strangers
The orphan
Autopsy
The Grudge 1, 2, 3
Silent Hill
Quarantine
The Mist
Pig Hunt
The Haunting in Connecticut
Prom Night
My Bloody Valentine 3-D
Blood and Sex Nightmare
The Devil's Tomb
The uninvited
Room 6
Room 1408
30 days of night
Amusement
The Exorcism of Emily Rose
House of Wax
Pandorum
El Orfanato
The Midnight Meat Train
Mirrors
Scar
The Last Winter
The Others
28 Weeks Later

Vizionare placuta.

| BabyPink a răspuns:

Saw(1, 2, 3, 4, 5, 6)
House of 1000 corpes;
My bloody valentine;
Perkins 14;
Drag me to hell;
The Hills Have Eyes;
Shutter;
The Haunting in Connecticut;
The Lodger;
The Unborn;
The Uninvited.

Sper sa fie de folos :*

| daniDeeDee a răspuns:

Te-ai dilit de tot. laughing laughing glumesc!

Wrong Turn.

| m4them4tic a răspuns:

Paranormal activity, desi nu l.am vazut am ca e horror.
Cauta pe google daca nu sti care ii e povestea, s-ar putea s aiti placabig grin

| VladyCristian a răspuns:

Freedy vs Jhonson - sau ceva de genu`... Jeepers Creeper`s 2 happy

| gossipgirl a răspuns:

Drag me to hell

| StaRmAgiC explică:

Pfoai georgiana...pe 4 l-am vazut vazut la cinema.si restul cele 4(final destination 1, 2, 3 si orfana) au fost ultimele in 3 zile care le-am vazutlaughing ai spus exact ce mi-a placut mie:X:X:X

| StaRmAgiC explică:

Dap. bun asa... mie imi plac alea cu stafii... fantome. unde potzii simtii frica...sa tii se faca pielea de gaina...asa da... unele alea cu omorurii... unde e mult sange c-am aiurea... iar cu final destination. mi-a placut cum se lupta cu moartea...sa scape...si scenele...mai mult 3 mi-a placut.deci ca sa imi placa un film horror.rar.si daca mi-a placut e minune

| fzcsm a răspuns:

The Ring 1 si 2

| Punishment a răspuns:

13 fantome

| 4Fun a răspuns:

Friday 13th
saw 1/6
Haloween
Cavalerul fara cap
Drag me to Hell
Silent Hill

Vizionare placuta! happy `

| alexandra_3253 a răspuns:

Unul de care eu chiar m-am speriat.se numeste wonderworld... poate chiar l-ai vazut...

| GeOrGiAnA_8498 a răspuns:

The orphan(ORFANA), Final Destination (1, 2, 3, 4) sunt destul de horror

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Casa celor 1000 de cadavrewinking

| alina92637 a răspuns:

Im legend! ruleaza pe HBO momentan! uitate pe port.ro si ai sa vezi cind este programat

| gandacu a răspuns:

Eu nu o sa uit niciodata filmul haute tensionhappy prietena mea a stat 3 zile in casa dupa ce l-a vazutlaughing